Survivor All Star’da beklenmedik veda: Düelloda elenen yarışmacı belli oldu! Nagihan’ın duygusal anları

Survivor’da ödül oyununda fark geldi. Düello öncesi yarışmacılar duygu ve düşüncelerini ifade etti. Zorlu düello sonucunda adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

ÖDÜL OYUNU

Survivor All Star’da ödül oyununu 6-3’lük skorla Mavi takım kazandı. Takım ödül olarak waffle yedi.

NAGİHAN’IN DUYGUSAL ANLARI

Nagihan, Mavi takımla yaşadığı gerginlik sonrasında sakatlığıyla ilgili konuşurken duygusal anlar yaşadı. Nagihan, “Koşarken elli yerimi sıkıyorum, elli yerimi kasıyorum, oraya mı basayım, buraya mı basayım, basacak olduğum minicik bir taşın dahi hesabını yapıyorum. İşte bilmedikleri için dışarıdan gözüken Nagihan için yorum yapıyorlar. Hastanede kaldığımda üst bacağım, alt bacağım birbirinden bağımsızdı. Alt kaval kemiğim dizimden itibaren bağımsızlığını ilan etmişti. Resmen elimde tutuyordum, bebek koyar gibi yatağın üzerine koyuyordum. İnanmak istemiyordum, bunun bir kabus olduğunu düşünmek istiyordum. Allah’a dua ettim ve azmettim. Takımıma döndüm. Döndüğümde karşı takımdan bir kişi gelipte geçmiş olsun Nagihan demedi.” ifadelerine yer verdi.

Murat Ceylan düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

‘HERKES KENDİ HİKAYESİNİ TEK BAŞINA ÇİZİYOR’

Özgür Tetik, “Düellolarda tecrübeli bir rakibim var, Hakan. Dördümüz içinde sakatlık olmadan geçsin temennim bu. Survivor’da en büyük sahne düello. Düelloda takım arkadaşlarımız bize destek versede tek başınasın. Herkes kendi hikayesini tek başına çiziyor. Olacak ya da olmayacak. Önemli olan bence savaşını verebilmek. Savaşını verip sonuna kadar mücadeleni veriyorsan, aklın da bundan sonra temiz kalıyorsa, en önemlisi bu. Ben her zaman söylüyorum, sonuçlara değil yolun kendisine bakarım diye. Ya kazanıyorsun ya kaybediyorsun. Bugün de birimiz kaybedecek ve Survivor hayatı son bulacak ama her son da bir başlangıçtır. İnşallah kısmetinde kimin varsa bu gece kendini kurtacak.” ifadelerini kullandı.

‘PARKURDA VE ARTIK ATIŞTA SÖYLENECEK SÖZLER’

Sercan Yıldırım, “Burada olmaktan çok mutlu ve gururluyum. Burayı seviyorum. O yüzden de burada mücadele etmekten çok keyif alıyorum. Çok şey söylendi, bugün parkurda ve artık atışta söylenecek sözler var. Onun dışında ailem için, arkadaşlarım, dostlarım ve kendi takım arkadaşlarım için savaşacağım. İnşallah burada kalırım” dedi.

‘EN İYİ PERFORMANSLARIMDAN BİRİNİ VERECEĞİME EMİNİM’

Poyraz, “İçimde apayrı bir heyecan ve keyif vardı. Çok uzun zamandır buraya geldiğimden beri bu ateşi hissetmiyordum içimde. İlk düellomada burada tanıyıp değer verdiğim 3 insanla girdiğim için çok mutluyum. Hepsini ayrı ayrı seviyorum. Sercan’la zaten atışmamızı, meydan okumamızı biliyoruz. Sercan bence çok çok iyi bir rakip. Stres yönetimi, bugüne kadar çıktığı maçlar, bu zamana kadar yaptıklarıyla sporculuğunu ve rekabetçi kişiliğini tarif etmeye hiç gerek yok. Bende Sercan’ın bu rekabetçi kişiliğini seviyorum. O yüzden bugün çok mutluyum, çok odağım. Son zamanlardaki en iyi performanslarımdan birini vereceğime eminim” ifadelerini kullandı.

‘BEN BİLE ŞAŞIRIYORUM’

Hakan Hatipoğlu, “Burada ilk amacım kendimi Poyraz’la beraber bu güzel insanların yanına döndürmek. O yüzden burada aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Ben 15 yıldır Survivor’u iliklerime kadar hissetmiş, yaşamış birisiyim ve bugün benim en heyecanlı günüm. Şu an ellerimin içi hem soğuk hem terli, böyle elleyince ben bile şaşırıyorum. Ben böyle kolay kolay da olmam. Mücadelemi vereceğim.” dedi.

DÜELLO

Survivor All Star’ın ilk düello eşleşmesinde Sercan Yıldırım, Yiğit Poyraz’ı 5-0 mağlup etti. Özgür Tetik de, Hakan Hatipoğlu’na karşı 5-3 galip gelerek eleme potasından ismini sildirdi. Düellonun final eşleşmesinde Hakan ve Poyraz karşılaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir